bus_1

Wypad do Zakopanego i problem z transportem? Skorzystaj z busa!

Czasami po ciężkim tygodniu pracy warto gdzieś wyskoczyć na weekend i po prostu wypocząć. Takie naładowanie wyczerpanych akumulatorów jest bardzo ważne raz na jakiś czas, by móc normalnie funkcjonować.

Gdy bowiem w naszym życiu liczy się tylko praca i praca, łatwo popaść w życiowy marazm, z którego może nie być tak prosto wyjść. Trzeba więc sobie dozować odpowiednio także i pewne przyjemności, a jedną z nich może być właśnie wypad do jakiejś urokliwej miejscowości.

Mniej już ważne, z kim się wybierzemy: czy będzie to żona lub partnerka, cała rodzina, przyjaciel czy większa paczka znajomych – najważniejsze jest to, by czas tam spędzony obfitował w różnego typu atrakcje. Ważne jest oczywiście również to, by dobrze wybrać miejscówkę takiego wypadu. Dobrym pomysłem jest na przykład Zakopane. Z jednej strony bardzo atrakcyjna okolica i piękne szlaki wycieczkowe, z drugiej miasteczko w górskim klimacie, w którym zawsze jest co robić.

Problem może stanowić jedynie dojazd do Zakopanego, mowa tu oczywiście o osobach, które nie posiadają własnego samochodu lub też nie chcą się nim zabierać w trasę. Pociągi kursują kiepsko i rzadko, dobrą alternatywą są więc prywatne busy do Zakopanego rozmaitych przewoźników. Jeżdżą one często, w miarę szybko, a przejazd takim busem także należy raczej do komfortowych. Dodatkowo, nie wydamy wcale fortuny na bilety, gdyż ceny takich przejazdów są bardzo okazyjne.

Jeżeli chodzi o wewnętrzny transport Zakopane także nie ma się czego wstydzić. Busy kursują bowiem po mieście jak i okolicach dosyć często i mają wiele przystanków w atrakcyjnych lokalizacjach.

Więcej na: http://www.dreamcabkrakow.com/pl/wycieczki/Zakopane/

0 comments on “Wypad do Zakopanego i problem z transportem? Skorzystaj z busa!Add yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *