3

Piękno Polski

Podróże kształcą, integrują, powodują zdobywanie doświadczenia. Każdy uwielbia to robić. Zwiedzając nowe miejsca na świecie można wiele się nauczyć, poznać nowe kultury oraz zwyczaje ludzi z innych krajów i porównać je z naszymi.

Niestety nie wiąże się to tylko z niezapomnianymi przygodami, radością i ciekawością. Niestety łączy się to również z wysokimi kosztami, ponieważ za coś trzeba jeść, spać oraz czymś dojechać do celu. Nic niestety z wyżej wymienionych rzeczy nie jest tanie. Jednak nie trzeba od razu wybierać się za granicę, choć duża część Polaków właśnie tak robi. Bardzo mało osób docenia swój kraj. Ludzie nie dostrzegają zalet oraz piękna narodu. Chociaż jedni wyjeżdżają, drudzy na szczęście zostają.
Wybierają się w różne miejsca: nad morze, w góry, na Mazury, nad jeziora, czy też do dużych aglomeracji. Kraków jest idealnym przykładem miasta, które ma świetne połączenia do większości innych miast w kraju, ale też do miejsc poza nim. Jednym z połączeń są na przykład busy Kraków Budapeszt, czy też busy Kraków Praga. Jak już wspomniałam wyżej, można też podróżować do lokalnych zakątków, więc wiele osób wybiera się stamtąd do Zakopanego.
To przepiękne miasto w województwie małopolskim oraz jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr. Nieformalnie nazywa się go uroczą i chwytliwą nazwą „zimowa stolica Polski”. By dostać się do tego wspaniałego miasta wystarczy „wskoczyć” w bus Kraków Zakopane i po krótkim czasie będziemy na miejscu mogąc na własne oczy ujrzeć piękno Polski.

0 comments on “Piękno PolskiAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *